67 Otázky k pracovnímu pohovoru na částečný úvazek [a odpovědi!]

instagram viewer
Otázky k pohovoru na částečný úvazek

NJste nervózní ohledně nadcházejícího pracovního pohovoru na částečný úvazek? nebuď! Pomůžeme vám zajistit, abyste se dostali z parku. Chcete-li se vyzbrojit sebedůvěrou, podívejte se na náš seznam oblíbených otázek na přijímací pohovor na částečný úvazek a zjistěte, jak na ně odpovídat jako profesionál.

Na jaké otázky při pohovoru na částečný úvazek byste měli být připraveni?

Takže ty jsi žádost o práci na částečný úvazek? Zde je seznam běžných otázek, na které byste měli být připraveni. Toto není úplný seznam, ale je to skvělé místo, kde začít (a níže uvádíme 60 dalších):

"Proč máte zájem o tuto pozici na částečný úvazek?"

Využijte tento okamžik a demonstrujte svou vášeň pro práci a organizaci. Uveďte konkrétně, proč jste ideálním kandidátem, a uveďte příslušné dovednosti a zkušenosti; vysvětlit, jak tato role z dlouhodobého hlediska vyhovuje vašim kariérním cílům.

"Jaká je vaše dostupnost a harmonogram?"

Zaměstnavatelé musí pochopit vaši dostupnost, aby zajistili, že můžete být přítomni během požadované pracovní doby. Buďte upřímní a transparentní ohledně svého rozvrhu, včetně všech již existujících závazků, které by mohly ovlivnit, kdy budete schopni pracovat.

Příbuzný:Kolik hodin týdně je na částečný úvazek?

"Můžete uvést příklad doby, kdy jste museli pracovat jako součást týmu?"

Chcete-li posoudit svou schopnost spolupracovat se skupinou, uveďte prosím příklad, kdy jste spolupracovali s ostatními na dosažení společného cíle. Nezapomeňte popsat svou roli v týmu a jak to skončilo úspěšně. Ukažte nám, jak se vaše dovednosti změnily!

"Jaké jsou tvé silné a slabé stránky?"

Tento dotaz může být trochu složitý, ale je to vaše šance prokázat, že uznáváte a přijímáte oblasti zlepšení. Když popisujete své silné stránky, uveďte konkrétní příklady; při upřesňování slabých stránek zůstaňte pravdiví, ale zmiňte také opatření přijatá k jejich odstranění.

"Proč bychom vás měli najmout na tuto pozici na částečný úvazek?"

Zde je vaše příležitost předvést jedinečné dovednosti a kvalifikace, které z vás dělají ideálního kandidáta na tuto práci. Využijte této příležitosti a zdůrazněte, proč se k vám perfektně hodí, a zopakujte své nadšení ze spolupráce s jejich organizací. Ujistěte se, že je to trvalý dojem.

Potřebovat více? Podívejte se na toto seznam otázek k rozhovoru s Chickfilou.

Když se připravujete na pohovor, pamatujte, že nejde jen o to dokázat, že jste pro tuto práci a společnost perfektní. Je to také příležitost zjistit, zda tato práce a společnost budou stejně přínosné pro vaši budoucnost. Takže tam jděte sebevědomě, nezapomeňte přinést životopis, zůstaňte věrní sami sobě a ujistěte se, že obě strany jsou šťastné!

Další otázky k pohovoru, na které byste měli být připraveni

Jaké jsou vaše cíle pro příštích pár let? Jak plánujete těchto cílů dosáhnout?
Co by podle vás naše společnost/organizace mohla udělat lépe?
Jaká je vaše největší síla?
Máte nějaké vážné zdravotní potíže?
Máte nějaké zájmy mimo práci?
Proč chceš tuhle práci?
Čím můžete této společnosti přispět?
Uveďte příklad, jak jste již dříve řešili výzvu na pracovišti.
Jak rychle se adaptujete na nové technologie?
Jak vnímáte práci o víkendech nebo pozdních hodinách?
Co můžete této společnosti přinést?
Jaký plat očekáváte?
Co víte o této společnosti/organizaci?
Měli jste někdy potíže se spoluprací s manažerem?
Proč jste se rozhodl ucházet o tuto pozici?
Jakým tempem obvykle pracujete?
Jak by vás popsal váš šéf?
Proč jste nezískali bakalářský/magisterský titul/Ph. D.?
Jak byste popsal tempo, ve kterém pracujete?
Jste pro tuto práci překvalifikovaný?
Co tě na této práci zajímá?
Jste riskantní?
Proč jsi byl vyhozen?
Proč jste změnil svou profesní dráhu?
Jak by vypadalo vašich prvních 30, 60 nebo 90 dní v této roli?
Jaké dny/hodiny jste k dispozici pro práci?
Máte nějaké další závazky mimo práci?
Uvažujete o dalších pozicích v jiných společnostech?
Proč bychom vás měli najmout?
Proč jste tolikrát změnili zaměstnání?
Jaké jsou vaše platové požadavky?
Řekni mi něco o sobě.
Dali byste přednost zaměstnání na plný úvazek před částečným úvazkem, pokud by bylo volné místo?
Jaké máte použitelné zkušenosti?
Proč se zajímáte o tuto práci?
Co budete dělat, pokud tuto pozici nezískáte?
Proč jste pro tuto práci tím nejlepším člověkem?
Jste týmový hráč?
Jak zvládáte stres a tlak?
Kde se vidíš za 5 let?
Jak vypadá váš rozvrh?
Jak zvládáte tlak nebo stresovou situaci?
Jaký je tvůj největší úspěch?
Proč zde chcete pracovat?
Jaká je tvá největší slabost?
Proč jste se rozhodli opustit své předchozí/současné zaměstnání?
Co od nové pozice hledáte?
Na jaký profesní úspěch jste nejvíce hrdý?
Co hledáte ve své další práci? co je pro tebe důležité?
Uveďte příklad, kdy jste pod tlakem podávali dobrý výkon.
Máte nějaké aktivity, které by vám bránily v plnění vašeho rozvrhu?
Jaké charakterové vlastnosti by vaši přátelé použili, aby vás popsali?
Jaké jsou tvé koníčky?
V jakém pracovním prostředí se vám nejlépe pracuje?
Jaké jsou tvé silné a slabé stránky?
Co tě motivuje?
Uveďte příklad, kdy jste projevili vůdčí schopnosti.
Jak jste se o této pozici dozvěděl?
Máte na nás nějaké otázky?
Myslíte si, že je rozdíl mezi tvrdou prací a chytrou prací?
Proč je mezera ve vašich pracovních zkušenostech?

Připravte si otázky pro zaměstnavatele na částečný úvazek

To znamená, že zde jsou ještě další otázky, které byste si pravděpodobně chtěli položit:

  • Co dělají vaši nejúspěšnější zaměstnanci na částečný úvazek pro dosažení tohoto úspěchu?
  • Jak mohu postoupit v žebříčku výše?
  • Existují nějaké výhody, které s sebou nese částečný úvazek pozice?

Hodně štěstí u rozhovoru!

Chcete něco přidat do seznamu? Na jaké otázky při přijímacím pohovoru na částečný úvazek by měli být kandidáti připraveni odpovědět?

Čti dál:

  • virtuální asistent domaJak najít práci virtuální asistentky, kterou můžete dělat z domova
  • Nevýhody a výhody práce na částečný úvazek – Líbí se vám to?Nevýhody (a výhody) získání práce na částečný úvazek

Philip Taylor je CPA, spisovatel, podnikatel a zakladatel FinCon. Philip byl citován a uváděn v mnoha médiích, včetně The New York Times, Washington Post, Forbes, Fox Business, a více. Spojte se s ním Cvrlikání nebo LinkedIn.

PT z Part-time Money on the Street

Ahoj, jmenuji se Philip Taylor (aka „PT“), CPA, blogger a zakladatel FinCon.

Zahájení postranního shonu vedlo k úžasným změnám v mém životě.

Tým odborníků a já používáme tuto stránku ke sdílení naší vášně pro podnikání, osobní finance, investování, nemovitosti a další.

Naším posláním je pomoci vám zlepšit váš život tím, že objevíte a rozšíříte shon nebo malý podnikatelský nápad na částečný úvazek.

Obsah Part-Time Money® slouží pouze pro obecné informační účely a nepředstavuje odborné poradenství. Návštěvníci webu ptmoney.com by neměli jednat na základě obsahu nebo informací, aniž by nejprve požádali o vhodnou odbornou radu.

click fraud protection